رهبرجمهوری خواهان اظهارات ترامپ را نقض کرد!

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی، خبرنگاران : میچ مکانل جمعه شب بر خلاف اظهارات ترامپ در مورد متوقف کردن شمارش آرا، خواستار ادامه فرایند انتخابات 2020 شد.

رهبرجمهوری خواهان اظهارات ترامپ را نقض کرد!

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی به نقل از ایرنا، میچ مکانل رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا خواستار ادامه فرایند انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا شد و اظهار داشت که دادگاه اختلافات را برطرف می کند.

مکانل که به ندرت از اظهارات رییس جمهوری آمریکا انتقاد می کند در روزهای اخیر فرایند سابق خود را تغییر داده و اظهارات بی اساس هم حزبی خود مورد انتقاد قرار می دهد.

مکانل در جمع وبلاگ حفاظ هوایی در کنتاکی گفت: فرایند کار در کشور بزرگ ما به اینصورت است که هر رای قانونی باید شمرده شود اما این شامل برگ های انتخاباتی که به صورت غیرقانونی ارسال شده اند نمی باشد.

رهبر اکثریت جمهوریخواستار در مجلس سنا تاکید کرد که همه طرفین باید بتواند بر فرایند انتخابات نظارت داشته باشند و دادگاه ها برای اجرای قوانین و حل اختلافات اینجا هستند. آرای مردم آمریکا سرنوشت را تعیین می کند.

دونالد ترامپ روز پنجشنبه در پیامی توییتری مجددا خواستار توقف شمارش آرای صندوق های رای گیری شد.

درخواست تیم دونالد ترامپ برای توقف شمارش آرا در حالی مطرح شده که چند ایالت مهم ایالات متحده در حال آماده شدن برای اعلام نتایج بیشتر در ساعات آینده هستند.

جو بایدن که به نظر می رسد به سوی پیروزی پیش می رود فاصله آرای خود را با دونالد ترامپ در ایالت جورجیا کمتر کرده است.

ایالت جورجیا با 16 رای الکترال از ایالتهای مهم برای کسب پیروزی در انتخابات به شمار می رود.

ترامپ در این ایالت در انتخابات گذشته ریاست جمهوری آمریکا به راحتی برنده شده بود. اما اکنون رقابت تنگاتنگی در این ایالت بین دو کاندیدا در جریان است.

منبع: اقتصادنیوز

به "رهبرجمهوری خواهان اظهارات ترامپ را نقض کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهبرجمهوری خواهان اظهارات ترامپ را نقض کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید