جعفری: ربیعی باید زودتر از اینها به لیگ برتر می آمد، این فصل روزهای سختی در پدیده داشتم

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی، مدافع راست تیم فوتبال مس رفسنجان به تمجید از سرمربی این تیم پرداخت و گفت، او باید زودتر از اینها فرصت حضور در لیگ برتر را پیدا می کرد.

جعفری: ربیعی باید زودتر از اینها به لیگ برتر می آمد، این فصل روزهای سختی در پدیده داشتم

حسن جعفری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ حفاظ هوایی، درباره شکست تیمش برابر نفت مسجدسلیمان گفت: این بازی تقریباً یکطرفه بود و تیم ما مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت. چند موقعیت خوب هم داشتیم که متأسفانه به هدر رفت و متأسفانه گلی خوردیم که هر صد سال یک بار اتفاق می افتد. ما واقعاً بدشانس بودیم، ولی فوتبال همین است و نمی توان کاری کرد. تمام هدف ما این است که در بازی های بعدی این باخت را جبران کنیم.

وی در مورد جدایی اش از باشگاه پدیده و انتخاب مس رفسنجان هم خاطر نشان کرد: من در این فصل در پدیده روزهای نسبتاً سختی را پشت سر گذاشتم و البته یک مصدومیت سخت هم برایم به وجود آمد. خدا را شکر می کنم که یک انتخاب خوب انجام دادم و به باشگاه مس آمدم. من از این انتخاب راضی هستم و امیدوارم عملکرد خوبی در تیم جدیدم داشته باشم.

جعفری در ادامه یادآور شد: فصل گذشته پدیده شرایط خوبی داشت، ولی امسال همه چیز تغییر کرد و مسائل زیادی هم ایجاد شد. در فوتبال ایران بیشتر باشگاه های خصوصی دچار مشکل می شوند که این مسائل در ذهن و تمرکز بازیکنان هم تأثیر منفی می گذارد. من در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم و برای این تیم هم آرزوی موفقیت دارم.

مدافع تیم فوتبال مس در انتها شرح داد: ما تیم خوبی داریم و مس با وجود اینکه تازه به لیگ برتر آمده، ولی نتایج خوبی گرفته است. از طرفی یک مربی بادانش داریم. من فکر می کنم محمد ربیعی با این دانش فنی دیر به لیگ برتر آمده است و مستحق این بود که در سال های گذشته در لیگ برتر مربیگری کند. امیدوارم با این مربی عملکرد خوبی در لیگ داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جعفری: ربیعی باید زودتر از اینها به لیگ برتر می آمد، این فصل روزهای سختی در پدیده داشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جعفری: ربیعی باید زودتر از اینها به لیگ برتر می آمد، این فصل روزهای سختی در پدیده داشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید