توئیت پائولو کوئلیو برای تشکر از کیمیاگر هندی

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی به نقل از دیهندو، پائولو کوئلیو نویسنده معاصر و مشهور برزیلی در آخرین پست خود در صفحه شخصی اش در شبکه اجتماعی توئیتر از اقدام موتورسوار هندی برای تبلیغ رمان کیمیاگر تشکر کرد. پائولو کوئلیو، یکی از پرخواننده ترین و تاثیرگذارترین نویسندگان دوران معاصر است و رمان های او بین مردم عامه در کشورهای مختلف دنیا پرطرفدار است.

توئیت پائولو کوئلیو برای تشکر از کیمیاگر هندی

برخی او را کیمیاگر واژه ها می دانند و برخی دیگر، پدیده ای عامه پسند. اما در هر حال ، کوئلیو یکی از تاثیرگذارترین نویسندگان قرن حاضر است . خوانندگان بی تعداد او از 150 کشور، فارغ از فرهنگ و اعتقادات خود، او را نویسنده مرجع دوران ما کرده اند. کتاب های او به 56 زبان ترجمه شده و جدای از آن که همواره در فهرست کتاب های پرفروش بوده اند.

یک موتورسوار اهل شهر ساحلی چرای کشور هندوستان تصاویری از رمان کیمیاگر نوشته کوئلیو را حمل می کند و به همه توصیه می کند این رمان را مطالعه کنند. توئیت کوئلیو هم موجب معروفیت این موتورسوار شده؛ به طوری که مردم عادی بیشتر به او توجه می کنند.

کیمیاگر چاپ سال 1988 از رمان های بسیار پرفروش دههٔ پایانی قرن بیستم دنیا است. این کتاب در بیش از 150 کشور دنیا منتشر و به بیش از 52 زبان ترجمه شده است و تا کنون بیش از 50 میلیون جلد فروش داشته است. این رمان دربارهٔ چوپانی اسپانیایی به نام سانتیاگو است که در رویای خود، محل گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر مشاهده می کند و به قصد تحقق بخشیدن به این رویا -که آن را افسانهٔ شخصی خود می خواند- وطنش، آندلس را رها می کند و رهسپار صحرای آفریقا می شود.

آقای پرادیپ صاحب این موتورسیکلت خودش دوبار رمان کوئلیو را خوانده و خودش را یکی از طرفداران این رمان معرفی می کند. او در هر محله ای با مسافرانش درباره قصه رمان بحث و گفتگو می کند و دوست دارد آنها یک بار این اثر را بخوانند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "توئیت پائولو کوئلیو برای تشکر از کیمیاگر هندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توئیت پائولو کوئلیو برای تشکر از کیمیاگر هندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید