تقدیر وزیر دفاع از خانواده شهدای سلامت

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اهداء لوح به خانواده شهدای سلامت از زحمات و جانفشانی های آنها تقدیر به عمل آورد.

تقدیر وزیر دفاع از خانواده شهدای سلامت

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع؛ امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با پاسداشت زحمات و کوشش شهدای سلامت ایران اسلامی گفت: شهدای سلامت با ازخودگذشتگی مثال زدنی و ایثار جان خود که بر گرفته از مکتب سرخ شهادت و راه ابا عبدالله و یاران با وفایش است بوده جانانه و بدون کمترین درنگی به مقابله با ویروس منحوس کرونا شتافته و جلوی انتشار بیشتر آن را گرفتند تا مردم عزیزمان در رفاه و آسایش زندگی نمایند.

امیر حاتمی با بیان این موضوع که شهدای سلامت با شهدای جنگ تحمیلی به سبب اجرای رسالت خود تفاوتی ندارند، اضافه نمود: این عزیزان همچون شهدا و ایثارگران 8 سال دفاع مقدس برای امنیت و آسایش این مرز و بوم فداکاری کردند و مردم ایران تا ابد قدردان این عزیزان خواهند بود.

در بخشی از متن این لوح آمده است: یاد و خاطره عزیزانی که در سودای تأمین سلامت انسان ها همت خویش را به کار گرفته و در شرایط سخت کنونی که ویروس منحوس کرونا بر جامعه سایه افکنده ، مجدانه تا سرحد جان، طبیبانی پاک نهاد و نیکو سرشت که عاشقانه به مردم مهر می ورزیدند و با همت و کوشش، سعه صدر، حس نوع دوستی و حسن خلق، درد و رنج را ازجسم و روح دردمندان می زدودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تقدیر وزیر دفاع از خانواده شهدای سلامت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقدیر وزیر دفاع از خانواده شهدای سلامت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید