بازدید سرپرست باشگاه پرسپولیس از استادیوم شهید کاظمی

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، با توجه به آغاز مجدد تمرینات تیم برای حضور در لیگ برتر، ظهر امروز پنجشنبه مهدی رسول پناه به همراه حسین خبیری معاون اجرایی و رضا یلوه معاون مالی باشگاه در استادیوم شهید کاظمی حاضر شده و از آخرین شرایط بخش های مختلف استادیوم آگاه شدند.

بازدید سرپرست باشگاه پرسپولیس از استادیوم شهید کاظمی

سرپرست باشگاه علاوه بر بازدید از تمام بخش های استادیوم، در جریان چگونگی ضدعفونی شدن و رعایت نکات بهداشتی پیش از آغاز تمرینات نهاده شد و از تونل مخصوص ضدعفونی نیز دیدن کرد و توصیه های لازم را به معاون اجرایی و مدیر مجموعه منتقل کرد تا با آغاز تمرینات همه قسمت های استادیوم آماده خدمت رسانی به اعضای تیم و کادر فنی باشند.

یکی از موارد مدنظر رسول پناه برای استادیوم شهید کاظمی، طرح توسعه این استادیوم است که در همین زمینه به خبیری، معاون اجرایی باشگاه ماموریت داد تا پس از همکاری با مشاوران و مهندسان مربوطه، توسعه امکانات ورزشی مجموعه و همچنین سکوهای تماشاگران را آنالیز نموده و نتیجه را گزارش دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خاتمه بازدید خود از مجموعه ورزشی شهید کاظمی، از زحمات عوامل اجرایی و پرسنل این مجموعه تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازدید سرپرست باشگاه پرسپولیس از استادیوم شهید کاظمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید سرپرست باشگاه پرسپولیس از استادیوم شهید کاظمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید