افتتاح جشنواره زوریخ 2020 با واندای شگفت انگیز من

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی، واندای شگفت انگیز من به عنوان فیلم افتتاحیه جشنواره بین المللی فیلم زوریخ 2020 انتخاب شد.

افتتاح جشنواره زوریخ 2020 با واندای شگفت انگیز من

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی، مهر به نقل از اسکرین دیلی نوشت: جشنواره فیلم زوریخ بیان نمود کارش را با فیلم واندای شگفت انگیز من ساخته بتینا اوبرلی شروع می کند.

  • ویم وندرس | تجلیل در جشنواره فیلم زوریخ

این فیلم که 24 سپتامبر شروعگر شانزدهمین دوره جشنواره زوریخ خواهد بود، نخستین فیلمی است که توسط یک کارگردان زن ساخته شده و به عنوان فیلم افتتاحیه این جشنواره انتخاب شده است.

این فیلم که قرار بود در ترایبکا دیده شود به دلیل ویروس کرونا به دوره 2021 این جشنواره منتقل شد و حالا اولین اکران جهانی اش را در زوریخ تجربه می کند.

واندای شگفت انگیز من داستان واندا زنی متولد لهستان را روایت می کند که مراقب جوزف بیماری است که پس از سکته مغزی در ویلای خانوادگی اش در کنار دریاچه زندگی می کند. درآمد کارش کم است و او نیاز به پول دارد تا بتواند از خانواده خودش در لهستان حمایت کند.

بازیگران این فیلم آگنیسکا گروچوفسکا، مارتی کیلر، آن دری یونگ، بریگیت مینیشمایر، جیکوب ماتچنز و آناتولی تاوبمن هستند.

کریستن یونگن مدیر هنری جشنواره از این فیلم به عنوان فیلمی یاد کرد که همه گروه برنامه ریزی را اسیر خود کرده است. وی فیلم واندای شگفت انگیز من را یک سینمای مولف و در عین حال سینمایی با استانداردهایی خواند که این جشن سینمایی خود را متعهد به رعایت آن می داند. وی گفت: از سوی دیگر، این فیلم طلوع آفتاب جدیدی در فیلمسازی سوییس و بازتاب دهنده این است که ما چه جایگاهی در صنعت سرگرمی هوشمندانه داریم.

اوبرلی نیز خانواده را موضوعی خواند که در فیلم هایش همیشه به آن ارجاع می دهد و گفت برایش جالب بود ببیند اگر یک زن مراقب لهستانی اینقدر عمیق وارد خانواده ای شود، چه اتفاقی رخ می دهد.

این دوره جشنواره از 24 سپتامبر شروع می شود و تا 4 اکتبر 2020 (3 تا 13 مهر) ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "افتتاح جشنواره زوریخ 2020 با واندای شگفت انگیز من" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاح جشنواره زوریخ 2020 با واندای شگفت انگیز من"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید