اعلام محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی

به گزارش وبلاگ حفاظ هوایی، پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی را اعلام کرد.

اعلام محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ حفاظ هوایی، به منظور افزایش ایمنی و تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت ها و ممنوعیت های تردد از سوی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در محور های ذیل به اجرا در می آید.

1- تردد موتورسیکلت

از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 99/6/19 الی ساعت 6 روز شنبه مورخ 99/6/22 از محور های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

تبصره- تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

2- محور کرج - چالوس

الف - تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس کماکان ممنوع است.

ب - تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه مورخ 99/6/21 الی ساعت 2 روز های بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران -شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 21 روز جمعه مورخ 99/6/21 الی ساعت 2 روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز چهارشنبه و پنج شنبه 15 و 99/05/16 الی ساعت 2 روز های بعد از کرج (دو راهی شهرستانک) و آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

3- محور هراز

الف - تردد کلیه تریلر ها از محور هراز کماکان ممنوع می باشد.

ب - تردد کلیه کامیون ها، کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 روز چهارشنبه مورخ 99/6/19 و همچنین از ساعت 6 الی 24 روز های پنج شنبه و جمعه 20 و 99/6/21 از محور هراز ممنوع می باشد.

ج- تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه مورخ 99/6/21 از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت 17 الی 24 همان روز در صورت اعلام مأموران مستقر در محل، از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه می باشد.

تبصره:

اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور ها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت ها کان لم یکن تلقی می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اعلام محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام محدودیت های ترافیکی در محور های مواصلاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید